Kullanıcı Sözleşmesi

Web sitemiz www.bizdenbire.com’u ziyaret eden gerçek ve tüzel kişiler aşağıda bulunan kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılmaktadır. Kullanıcı sözleşmesinin hepsini kabul etmiyorsanız sitemizi kullanmayınız.

www.bizdenbire.com sitesinde yer alan tüm yazılı ve görsel içerikler kesinlikle herhangi bir hastalık için teşhis, tedavi ya da tıbbi bir öneri özelliği taşımamaktadır. Sitemizde yararlanacağınız tüm bilgiler sadece bilgilendirme niteliğindedir. Sitemiz içinde bulunan yazılı ve görsel içerikler sebebi ile yaşanabilecek risklerden, oluşabilecek sorunlardan sorumlu değildir.

Kullanıcı, Sitemizdeki bu bilgileri nasıl kullanacağı konusunda özgürdür ve bütün sorumluluk kendisindedir. www.bizdenbire.com’da bulunan bilgilerin kullanımı, yorumlanması ve sonuçları kullanıcıya aittir ve kullanıcı, kullanıcı sözleşmesini okuyarak sitenin sadece bilgilendirme amaçlı yayın oluşturduğunu, site’de yer alan bilgilerin tıbbi bir tavsiye olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Herhangi bir sağlık sorununuz varsa size en uygun tedavinin oluşturulması için kesinlikle bir doktora gitmeli ve profesyonel tedavi sürecini başlatmalısınız. Acil bir tıbbi müdahaleye ihtiyaç olduğunda derhal en yakın sağlık kuruluşuna gidilmeli ya da “112” Acil Yardım hattı aranmalıdır.

Sitemizde yer bulan ve 3. kişilerin yaptığı yorum, yazı ve fotoğraflar bunları ekleyenlerin sorumluluğundadır ve sitemiz kesinlikle bu yazılı ve görsel içeriklerden sorumlu değildir. Bu yorumlara göre hareket etmek kişinin kendi sorumluluğundadır. Bazen bu yorumlar reklam amaçlı, yanıltıcı olabilir. Bu nedenle bu yorumlara göre hareket etmeden önce profesyonel bir sağlık uzmanından tavsiye almalısınız.

Sitemizde bir bilgi paylaşanlar bu bilginin gizli olmadığını ve kamu tarafından bilinmesinde bir sakınca olmadığını kabul etmiş sayılmaktadır. Sitemizden verilen bağlantılarla ilgili yaşanabilecek sorunlardan, olası şikayetlerden sitemiz sorumlu değildir. Yorumlara eklenen bağlantılar nedeniyle oluşabilecek her türlü problemden kullanıcının kendisi sorumludur.

Sitemizi kullananların, yukarıdaki kullanıcı sözleşmesini okuduğu, anladığı ve kabul ettiğini taahhüt eder. Herhangi bir sağlık sorunu yaşadığınızda bir hekim ya da en yakın sağlık merkezine gidin.