İlanlar – Satılık Scio Cihazı

Satılık Scio Cihazı

Satılık Scio cihazı, Scio Kuantum Biofeedback. Türkiye Genel Distribütörü Garantisi kapsamında, çok az kullanılmış, tüm kullanım aparatları yeni ve sağlam cihazımı satıyorum. Cihaz ile birlikte, kullanımı için gerekli olan programın yüklü olduğu, 16Gb RAM takılı dizüstü bilgisayar da yeni sahibine verilecektir. Yüklü olan programın en az ihtiyaç duyduğu İ5 7200 serisi, DELL marka ve piyasa değeri 4.500- 5000TL civarında olan laptop, cihaz fiyatına dahildir. Scio ve Eductor cihazlarının kullanımı için ortak arayüz olan program, cihaz üreticisi tarafından ömür boyu garanti kapsamındadır. Türkiye Distribütörü tarafından da yazılım desteklenmektedir. Scio cihazı, bağlantı ve kullanım aparatları, ve bilgisayarın yanı sıra kullanım kolaylıkları sağlayacak olan 800 küsür sayfa ve 400 küsür hastalığa dair izlenecek yolları anlatan protokol kitapçığı hem basılı hem de soft kopya olarak verilecektir. Cihazın kullanıma dair 3 günlük temel eğitim ve kullanıcı sertifikası Türkiye Distribütörü tarafından cüzi bir ücret karşılığında sağlanacaktır.
Bahsi geçenlere ek olarak, sosyal medya hesapları, Scio ile alakalı aramalarda ilk sıralarda çıkan internet sitesi ve reklam hesapları da alıcıya devredilecektir. Site kurulumu, tasarımı ve google için ayarlanmasına yaklaşık 4.000TL harcanmıştır.

Sıfır Scio cihazı ve bu cihazı çalıştırabilecek güçte bir laptop ile yaklaşık 50.000TL kadardır.Tüm anlatılanlar için toplam 35.000TL satış ve devir bedeli istenmektedir. Fatura ile resmi devir yapılacak ve cihaz üreticisi tarafından, alıcısı için tescil edilecektir. Program ve cihaz garanti kapsamında kalmış olacaktır.

İletişim:
bizden1e@gmail.com
0537 706 90 80