İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. BizdenBire
 3. Scio Kuantum Biofeedback

Scio Kuantum Biofeedback

Scio Kuantum Biofeedback

Scio Nedir?

Scio Kuantum Biofeedback enerji dengeleme cihazı bedeni 12000 farklı frekansta, bir anti-virüs programının bilgisayarı taradığı gibi tarar. Saniyenin 1/1000’i hızında çalışır ve enerji bedenin bu frekanslara verdiği cevapları alır. Normal değerler ile karşılaştırır ve enerji bedendeki dengesizlikleri belirler. Bedenimiz %100 elektrikseldir. Fizyolojik işlemlerim çok büyük bir kısmı bizim bilincimizin ve ifadesel farkındalığımızın dışında gelişmekte. Bu da onları tanım olarak ‘fark edilmeyen’ yapmaktadır.

Her aksiyon bir cins elektriksel, kimyasal, nicemsel, fotonik veya diğer bir enerji transferi içerir. Bu tarz göze çarpmayan enerji iletişimleri aslında elektriksel uyarıya tepki veren fizyolojik reaksiyonlardır. Bunlardaki değişimler Scio Kuantum Biofeedback cihazı tarafından algılanabilmekte ve ölçülebilmektedir.

Scio Kuantum Biofeedback cihazı ilk önce bedende voltametrik imza frekanslarından hangilerinin mevcut olduğunu araştırır, bunu da ölçülebilir bir rezonans tepkisi oluşturanları arayarak yapar.

Scio Kuantum Biofeedback

Daha sonra dengeye getirmek amacıyla gerekli olan frekansları bedene gönderir. Söz konusu ‘eğitme’ işlemi ile baskın frekans istenen optimum frekans olana kadar dengesi sapmış frekanslarla istenen frekanslar arasında üst üste binme meydana gelir. Bu şekilde bedene olması gereken dengeli titreşim frekansları hatırlatılmış olur.

Kişinin normal reaksiyon seviyeleri belirleniyor, ayrıca eğer kişi üzerinde herhangi bir stres enerjisi görülürse, bu stresin dengelenmesine yardımcı olunmak için bir çalışma yapılır.

Sistemin Çalışması

Kuantum Biofeedback enerji dengeleme cihazının verdiği bilgiler, enerji bedeninizi bütünsel olarak ele alarak bir yaklaşım sunmak için duygusal, psikolojik ve çevresel açılardan dengelemeye yardımcı olur.

Kuantum Biofeedback enerji dengeleme sistemi, enerji bedenin kendini dengeleme kapasitesini uyararak tamamen doğal ve enerjisel yöntemlerle harekete geçirir. Duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan dengelenmemize yardımcı olur.

Yani, Kuantum Enerji Dengeleme sistemi, enerji bedenin kendi titreşim frekanslarını düzene koymasına yardımcı olur ve böylece enerji beden dengelenmeye başlar. Eductor, vücudun hassas enerji düzeylerini hem ölçümleyen hem de dengeleyen ileri teknoloji kompüterize bir sistemdir.

Basitçe, Kuantum Biofeedback enerji dengeleme sistemi insanlarda ortaya çıkan enerjisel dengesizlikleri, stresi ve dolayısıyla oluşan enerji blokajlarını dengelemede destek olan ileri teknoloji bir bütünsel enerji dengeleme ve uyumlama cihazıdır.

Scio Kuantum Biofeedback Cihazıyla;

 • Yaklaşık 400 farklı konu için özel protokoller ile çalışılmakta.
 • Öğrenmeyi kolaylaştırma, sınav gibi bir çok stres kaynağını bulma ve dengeleme,
 • İçsel gücümüzü harekete geçirmeye,
 • Enerji bedenimizin zayıf düşmüş enerjisinin canlanması ve arınmasına,
 • Meridyenlerdeki enerji blokajlarını açmaya ve çakralarımızı dengelemeye,
 • Doğal yaşam enerjimizin (Chi) canlanmasına,
 • Auramızı parazit enerjilerden temizlemeye,
 • Enerjetik düzeyde dengelenmeye,
 • Bedenlerimizdeki tıkanmış enerjileri serbest bırakmaya,
 • Bedenin kendi kendini dengelemesine yardımcı olur.
Yorum Yap

Yorum Yap